Z ŻYCIA PARAFII

Dzisiaj, 15 czerwca (w pierwszy czwartek po niedzieli Trójcy Przenajświętszej) przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, nazywana również Bożym Ciałem (z łac. Corpus Domini) – jedna z najważniejszych uroczystości liturgicznych w roku.

Msze Święte są odprawiane dzisiaj o godz.: 7.30; 9.00; 10.15; 12.00 - po Mszy procesja i o godz. 18.00

Zapraszamy do licznego udziału w procesji eucharystycznej. Rozpocznie się ona po Mszy św. o godz. 12:00.

Sakrament Chrztu Świętego przyjęli:

Iga DĘBOWSKA, Weronika GARBOWSKA,

Odeszła do Pana:

+ Agata KURCIŃSKA

Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

1. Marek DUDZIŃSKI, kawaler z parafii tutejszej i Klaudia Barbara RYDZ, panna z parafii Św. Trójcy w Terespolu (zapowiedź druga)

Osoby te polecamy modlitwom nas wszystkich, a ktokolwiek wiedziałby o jakiś przeszkodach uniemożliwiającym wyżej wymienionym zawarcie sakramentu proszony jest o poinformowanie nas o tym w kancelarii bądź zakrystii kościoła.

Dzisiaj jest: 23 Czerwiec 2017    |    Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin

«  < Jun 2017 >   »