Grupa Adoracyjna

Adoracja Najświętszego Sakramentu w Parafii Św. Floriana w Mogielnicy.

Bóg bardzo nas miłuje w Najświętszym Sakramencie i tutaj przemawia On do każdego i każdej z nas.

„ Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego zachowam dla ciebie

łaskawość '' (Jer 31,3).

'' A Słowo Ciałem się stało i zamieszkało wśród nas'' ( J 1,14).

Gorejące miłością Serce Jezusa w Najświętszym Sakramencie tęskni za odwzajemnieniem przez nas Jego miłości.

Odpowiedz i Ty na Jego miłość wzajemnością i przyjdź, On czeka na Ciebie w Tabernakulum, czeka w każdy piątek wystawiony w Najświętszym Sakramencie na ołtarzu Twojej świątyni parafialnej.

Adorację prowadzi:

Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, w każdy piątek bezpośrednio po Mszy Św. wieczornej.

Czas trwania adoracji – 1 godzina.

Program adoracji:

• Cz. I – modlitwy uwielbienia, dziękczynienia, przebłagania i prośby ze śpiewem pieśni, litanią do Serca Pana Jezusa i Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  • Cz. II – Wielka Nowenna Fatimska i Różaniec w intencjach Matki Bożej ukrytych w Jej Niepokalanym Sercu.

Intencja główna – wynagradzanie Sercu Pana Jezusa za grzechy własne, parafii i wszystkich ludzi.

Animatorzy: Anna Katana, Janusz Honory

Niektóre z działań podjętych przez grupę modlitewną:

1. Nieustanne trwanie na modlitwie Różańcowej.
  2. Odmawianie modlitw przypisanych Dziełu Osobistego Poświęcenia się Sercu Pana Jezusa.
  3. Komunia Św. wynagradzająca w pierwsze piątki miesiąca i w pierwsze soboty miesiąca - Sercu Pana Jezusa i Najświętszemu Sercu Maryi.

Więcej informacji udzieli:

Anna Katana : tel. 664 48 15 ; e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzisiaj jest: 27 Maj 2017    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan

«  < May 2017 >   »