Ks. ProboszczProboszcz

kom: 608-286-504

Ks. dr M. WalenciejRezydent

Ks. Kanonik Marian Walenciej

W najbliższą sobotę 18 kwietnia zapraszamy na pielgrzymkę w okolice Częstochowy do Wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa, na Mszę i modlitwy o uzdrowienie duszy i ciała. Wyjazd o godz. 8.00. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii, kancelarii lub u ks. Marka.

Ważne informacje dla kandydatów do bierzmowania: w zakładce "Bierzmowanie"

12 kwietnia, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, o godz. 15:00 Koronka do  Miłosierdzia Bożego i ucałowanie relikwii św. s. Faustyny.

Nowenna do Miłosierdzia Bożego

Od piątku 3 kwietnia rozpoczynamy Nowennę do Miłosierdzia Bożego. W Wielki Piątek i Wielką Sobotę zapraszamy do wspólnej modlitwy po wieczornej liturgii, a od Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego po Mszy św. wieczornej

Od 30 marca Msza św. wieczorna będzie odprawiana codziennie o godz. 18:00.

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy zaprasza na Dni Otwarte w LO

29 - 30 marca 2015 r.

Kancelaria czynna rano od 9:00 do 10:00. Wieczorem bez zmian.

Zmiana miejsca odprawiania Mszy św. i nabożeństw

W związku z zakończeniem remontu kościoła od poniedziałku 13 października od godz. 17:15 wszystkie Msze św. i nabożeństwa odprawiane będą znowu w kościele parafialnym.

Dzisiaj jest: 18 Kwiecień 2015    |    Imieniny obchodzą: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

«  < Apr 2015 >   »