Sakramentu Bierzmowania 26 marca 2017 r. o godz. 12.00 udzieli Jego Eminencja Kardynał Kazimierz Nycz.

Mały katechizm do pobrania tutaj.

Więcej informacji dot. sakramentu bierzmowania.

Bierzmowanie w 2014 r.

28 maja br., podczas Mszy św. o godz. 18:00, Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Józef Górzyński udzielił w naszej parafii 61 osobom sakramentu bierzmowania.

Zapraszamy do obejrzenia zamieszczonych poniżej zdjęć z tej uroczystości.

Sakramentu Bierzmowania dn. 28 maja 2014 r. o godz. 18.00

udzieli Jego Ekscelencja Bp Józef Górzyński.

Egzamin w środę 21 maja

godz. 14.00 kl. 3b

godz. 15.30 kl 3a

godz. 17.00 kl 3d i c

Spotkania przed Uroczystością: 22,24 i 27 maja o godz 18.30

Spowiedź 27 maja o godz. 16.00

Poniżej zamieszczamy wzór podania dla kandydatów do bierzmowania.

Własnoręcznie napisane podanie (nie wydrukowane) prosimy złożyć do środy (9 kwietnia) u ks. Marka. Powinno ono być estetyczne i czytelne.

Wzór podania do kardynała Kazimierza Nycza

12 kwietnia 2014 r., czyli w sobotę przed Niedzielą Palmową, odbędą się w naszej archidiecezji Diecezjalne Światowe Dni Młodzieży pod hasłem "Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie (Mt 5,3)". Tego dnia, podobnie jak w latach ubiegłych, młodzież spotka się z pasterzami naszej archidiecezji w wyznaczonych kościołach.

Młodzież z dekanatu mogielnickiego będzie uczestniczyła w parafii Miłosierdzia Bożego w Grójcu we Mszy św., której przewodniczył będzie Kardynał Kazimierz Nycz, Metropolita Warszawski. W trakcie Mszy św. młodzież złoży podania do bierzmowania (wzór podania powyżej), a każda parafia otrzyma Iskrę Bożego Miłosierdzia.

Wyjazd kandydatów do bierzmowania z Pl. Poświętne o godz. 13:30. Początek uroczystości o godz. 14:00. Msza św. o godz. 15:00. Powrót do Mogielnicy planowany jest między 16:30 a 17:00.

19 grudnia 2013 r. po Mszy św. odbyło się świąteczne spotkanie kandydatów do bierzmowania połączone ze wspólnym kolędowaniem. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia:

W październiku 2013 r.  rozpoczęły się przygotowania dla młodzieży, chcącej przystąpić do sakramentu bierzmowania.

W 2013 r. bierzmowanie odbyło się 27 czerwca o godz. 19:00. Ksiądz Biskup Marian Duś udzielił tego sakramentu 73 osobom z naszej parafii.

Zachęcamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z tego wydarzenia.

Dzisiaj jest: 25 Wrzesień 2017    |    Imieniny obchodzą: Aurelia, Władysław, Kamil

«  < Sep 2017 >   »