Zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu Sióstr Pasjonistek

Dnia 24 czerwca 2013 r. w Przedszkolu Sióstr Pasjonistek miało miejsce zakończenie roku szkolnego. Uroczysta akademia w wykonaniu dzieci najmłodszych i tych, które już opuszczają mury przedszkolne została połączona z festynem rodzinnym, co stało się okazją do podziękowań i wspólnej zabawy. Po rozdaniu nagród i dyplomów nie zabrakło wspólnego śpiewu, tańców i konkursów, w których uczestniczyły nie tylko dzieci, ale i ich rodziny. Po wszystkim można było posilić się pysznymi kiełbaskami z grillowego rusztu. Jednym słowem każdy mógł znaleźć dla siebie coś dobrego i wykazać się swoimi talentami, zwłaszcza muzycznymi, sprawnościowymi, aktorskimi i kulinarnymi. A wszystko oczywiście w obecności Miłującego Boga, który kocha każdego takim, jaki jest i pragnie byśmy z radością i prostotą dziecka świadczyli o Jego miłości.

Zachęcamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tego wydarzenia.

Dzisiaj jest: 20 Listopad 2017    |    Imieniny obchodzą: Edyta, Edmund, Anatol

«  < Nov 2017 >   »