Zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu Sióstr Pasjonistek

Drukuj

Dnia 24 czerwca 2013 r. w Przedszkolu Sióstr Pasjonistek miało miejsce zakończenie roku szkolnego. Uroczysta akademia w wykonaniu dzieci najmłodszych i tych, które już opuszczają mury przedszkolne została połączona z festynem rodzinnym, co stało się okazją do podziękowań i wspólnej zabawy. Po rozdaniu nagród i dyplomów nie zabrakło wspólnego śpiewu, tańców i konkursów, w których uczestniczyły nie tylko dzieci, ale i ich rodziny. Po wszystkim można było posilić się pysznymi kiełbaskami z grillowego rusztu. Jednym słowem każdy mógł znaleźć dla siebie coś dobrego i wykazać się swoimi talentami, zwłaszcza muzycznymi, sprawnościowymi, aktorskimi i kulinarnymi. A wszystko oczywiście w obecności Miłującego Boga, który kocha każdego takim, jaki jest i pragnie byśmy z radością i prostotą dziecka świadczyli o Jego miłości.

Zachęcamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tego wydarzenia.

 

WAŻNE INFORMACJE

OGŁOSZENIE

Przetarg na remont dachu kościoła parafialnego p.w.św. Floriana w Mogielnicy

Dz.nr ewid. 778, Plac Poświętne 12, gmina Mogielnica


Zmiana godzin Mszy św. wieczornych

Od 1 października Msza św. wieczorna będzie odprawiana codziennie o godz. 17:00.


Zmiana godzin pracy Kancelarii Parafialnej

Kancelaria czynna rano od 8:00 do 9:00. Wieczorem bez zmian.

Imieniny

Dzisiaj jest: 21 Styczeń 2018    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Inez, Jarosław

Kalendarz

 «  < Jan 2018 >   »
SuMTWThFS
21